Kontakt:

tel:    00 421 905 498726

info@drziaky-na-mobil.skVYBERTE ZNAČKU A MODEL / Dodge

Elegantné kožené konzoly KUDA slúžia k montáži (uchyteniu) rôznych držiakov mobilných telefónov (Take&Talk, ActiveCradle ...), smartfónov, GPS navigácii, tabletov a pod. na prístrojový panel vozidla, bez jeho poškodenia.

Konzoly  sú vyrobené tak, že na ich upevnenie sa využívajú už existujúce technologické otvory na prístrojovej doske a tak odpadá rôzne vŕtanie alebo rezanie prípadne lepenie priamo do prístrojového panela. Až následne na samotnú konzolu KUDA sa namontuje konkrétny držiak telefónu, navigácie, tabletu a pod.

Každá konzola KUDA na upevnenie držiaku mobilného telefónu, alebo navigácie je  vyrobená pre konkrétnú značku, model a rok výroby vozidla. Presne lemuje krivky prístrojovej dosky, čím sa stáva  elegantnou súčasťou interiéru vozidla. Pritom nezasahuje do odkladacích priečinkov, ani priestorov airbagov pri ich aktivácii v prípade nehody. Konzola zároveň spoľahlivo ukryje všetky nevzhľadné prepojovacie káble.

Konzoly sú vyrobené bezpečného netrieštivého materiálu a sú potiahnuté čiernou imitáciou kože. Za príplatok je možné dodať vyhotovenie z pravej kože, a to aj v rôznom farebnom vyhotovení, aby ladilo s farebným prevedením prístrojového panela. Konzoly sú vyrábané aj pre vozidla s pravostranným riadením.

Použitím konzoly KUDA sa nepoškodzuje interiér vozidla a neznižuje sa hodnota auta !!!


Výrobca telefónnych konzol KUDA vyrába svoje produkty pre mnoho značiek a typov áut. Pokiaľ ste nenašli v našej ponuke konzolu pre vašu Alfu Romeo - napíšte nám. Radi preveríme možnosť dodania a budeme Vás o tom informovať.

MzI5YjAy