Kontakt:

tel:    00 421 905 498726

info@drziaky-na-mobil.skÚvod »VYBERTE ZNAČKU A MODEL»Audi»Audi A3 » Držiak na mobil pre AUDI A3, 09/2012 -


        

Držiak na mobil pre AUDI A3, 09/2012 -

Konzola KUDA pre AUDI A3, 09/2012 -

 

Číslo produktu: 093605
Výrobca: KUDA
cena:
40,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Držiak na mobil pre AUDI A3, 09/2012 -

 

Držiak na mobil pre AUDI A3, 09/2012 - Elegantné kožené konzoly KUDA slúžia k montáži (uchyteniu) rôznych držiakov mobilných telefónov (Take&Talk, ActiveCradle ...), smartfónov, navigácii, tabletov a pod. na prístrojový panel vozidla, bez jeho poškodenia.

Konzoly  sú vyrobené tak, že na ich upevnenie sa využívajú už existujúce technologické otvory na prístrojovej doske a tak odpadá rôzne vŕtanie alebo rezanie prípadne lepenie priamo do prístrojového panela. Až následne na samotnú konzolu KUDA sa namontuje konkrétny držiak telefónu, navigácie, tabletu a pod.

Každá konzola KUDA na upevnenie držiaku mobilného telefónu, alebo navigácie je  vyrobená pre konkrétnú značku, model a rok výroby vozidla. Presne lemuje krivky prístrojovej dosky, čím sa stáva  elegantnou súčasťou interiéru vozidla. Pritom nezasahuje do odkladacích priečinkov, ani priestorov airbagov pri ich aktivácii v prípade nehody. Konzola zároveň spoľahlivo ukryje všetky nevzhľadné prepojovacie káble.

Konzoly sú vyrobené bezpečného netrieštivého materiálu a sú potiahnuté čiernou imitáciou kože. Za príplatok je možné dodať vyhotovenie z pravej kože, a to aj v rôznom farebnom vyhotovení, aby ladilo s farebným prevedením prístrojového panela. Konzoly sú vyrábané aj pre vozidla s pravostranným riadením.

Použitím konzoly KUDA sa nepoškodzuje interiér vozidla a neznižuje sa hodnota auta !!!

Rýchlou a jednoduchou montážou sa znižujú náklady na montáž HF sady, držiakov mobilných telefónov, navigácii, tabletov a pod.

Montážny návod pre konkrétny typ vozidla si môžete pozrieť  tu.

 

Súčasť dodávky: konzola KUDA, montážny návod

 

Záručná doba: 24 mesiacov

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

Y2Y4OGFm